Postitused rko komplekt sildiga

XXIII lahtine võistlus

Lahtise võistluse ülesanded ja lehendused:

pdf Ülesanded noorem rühm vanem rühm
pdf Задания младшая группа старшая группа
pdf Lahendused noorem rühm vanem rühm

Sildid:

Teise RKO komplekti lahendamise tulemused

RKO II (2008./2009. a.) tulemused on järgmised:

1 2 3 4 5 6 summa punktid
Nimi Klass Kool 3 7 3 7 4 10 54 10
1. Taavi Pungas 12 Tallinna Reaalkool 3 7 3 6.5 4 10 33.5 9.85
2. Ivan Jakovlev 11 Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3 7 3 6 4 9 32 9.41
3. Gleb Široki 11 Tallinna Õismäe Vene Lütseum 3 7 3 6 4 9 32 9.41
4. Kadi Liis Saar 10 Tallinna Reaalkool 3 5 3 7 4 9 31 9.12
5. Siim Rinken 12 Hugo Treffneri Gümnaasium 3 7 3 2.5 3 10 28.5 8.38
6. Aleksandra Timofejeva 11 Tallinna 53. Keskkool 3 6 3 5.7 4 5 26.7 7.85
7. Maksim Mišin 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 3 5 3 5.7 4 3 23.7 6.97
8. Katrina Sepp 10 Minna Härma Gümnaasium 1 4 2.5 2 4 5 18.5 5.44
9. Mari Eltermann 11 Tallinna Reaalkool 1 5 3 2 4 3 18 5.29
10. Mihkel Ugandi 10 Nõu Reaalgümnaasium 3 6 3 2.5 3 0 17.5 5.15
11. Ove Oll 12 Tallinna Reaalkool 2.5 4 3 2 4 0 15.5 4.56
12. Eva-Lotta Käsper 9 Tartu Kivilinna Gümnaasium 1 2 3 2 4 12 3.53
13. Kert Pütsepp 10 Tallinna Reaalkool 1 1 3 2 1 0 8 2.35
14. Madis Ollikainen 10 Gustav Adolfi Gümnaasium 3 3 6 1.76
15. Erik Tamre 10 Tallinna Reaalkool 1 3 2 16 1.76

Sildid: ,

Esimese RKO komplekti lahendamise tulemused

RKO I (2008./2009. a.) tulemused on järgmised:

1 2 3 4 5 6 summa punktid
Nimi Klass Kool 10 5 14 5 5 15 54 10
1.  Aleksandra Timofejeva 11 Tallinna 53. Keskkool 10 3 13 5 5 13 49 9.07
2. Maksim Mišin 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 7 4 12 5 5 13 46 8.52
3.  Margot Sepp 12 Otepää Gumnaasium 5 3 11 5 5 15 44 8.15
4. Taavi Pungas 12 Tallinna Reaalkool 7 5 13 5 5 9 44 8.15
5. Siim Rinken 12 Hugo Treffneri Gümnaasium 7 5 13 5 5 7 42 7.78
6. Ivan Jakovlev 11 Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 4 13 3 2 13 42 7.78
7. Gleb Široki 11 Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 4 13 3 2 13 42 7.78
8. Rita Rudõka 10 Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6 4 13 3 2 13 41 7.59
9. Katrina Sepp 10 Minna Härma Gümnaasium 3 5 12 5 2 13 40 7.41
10. Kadi Liis Saar 10 Tallinna Reaalkool 4 5 14 5 2 9 39 7.22
11. Eva-Lotta Käsper 9 Tartu Kivilinna Gümnaasium 2 3.5 14 3 5 10 37.5 6.94
12. Ove Oll 12 Tallinna Reaalkool 4 1 11 5 2 9 33 6.11
13. Katrin Kalind 11 Hugo Treffneri Gümnaasium 4 4 11 0 1 5 25 4.63
14. Mari Eltermann 11 Tallinna Reaalkool 3 2.75 11 2 2 20.75 3.84
15. Erik Tamre 9 Tallinna Reaalkool 2 12 1 2 17 3.15
16. Uku-Laur Tali 10 Hugo Treffneri Gümnaasium 4 4.25 5 3 16.25 3.01
17. Julia Tšeglakova 10 Tallinna Humanitaargümnaasium 2 2 10 2 16 2.96
18. Kert Pütsepp 10 Tallinna Reaalkool 4 9 2 15 2.78

Sildid: ,