Nimi Kool ja klass Koht Medal
2017
Carel Kuusk Tallinna Reaalkool, 12. kl hõbemedal
Siim Kaukver Tallinna Reaalkool, 11. kl pronksmedal
Paul Kerner Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. kl pronksmedal
Taido Purason Tõrva Gümnaasium, 11. kl pronksmedal
2016
Anton Konovalov Hugo Treffneri Gümn., 12. kl 113 pronksmedal
Carel Kuusk Tallinna Reaalkool, 11. kl 120 pronksmedal
Hanna Maria Saik Tallinna Reaalkool, 11. kl 130 pronksmedal
Edward Erelt Tallinna Reaalkool, 12. kl 134 pronksmedal
2015
Rasmus Kisel Tallinna Reaalkool, 12. kl 22 kuldmedal
Carel Kuusk Tallinna Reaalkool, 10. kl 89 hõbemedal
Raul Rinken Hugo Treffneri Gümn., 12. kl 134 pronksmedal
Edward Erelt Tallinna Reaalkool, 11.k. 172 pronksmedal
2014
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium, 11. kl 104 pronksmedal
Krajuškina Maria Tallinna Reaalkool, 12. kl 108 pronksmedal
Karl Erik Lillo Tallinna Reaalkool, 12. kl 122 pronksmedal
Mihkel Kotli Tallinna Reaalkool, 12.k. 170 pronksmedal
2013
Maria Krajuškina Tallinna Reaalkool, 11. kl 122 pronksmedal
Lona-Liisa Sutt Miina Härma Gümnaasium, 12. kl 150 pronksmedal
Uku Erik Tropp Miina Härma Gümnaasium, 12. kl 155 pronksmedal
Mihkel Kotli Tallinna Reaalkool, 11.k. 195 diplom
2012
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool, 12. kl 106 pronksmedal
Jaan Toots Tallinna Reaalkool, 11.k. 120 pronksmedal
Eva Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümn., 12. kl 127 pronksmedal
Lona-Liisa Sutt Miina Härma Gümnaasium, 11. kl 163 pronksmedal
2011
Julia Tšeglakova Tallinna Humanitaargümnaasium, 12. kl 86 hõbemedal
Taivo Pungas Tallinna Reaalkool, 11. kl 111 pronksmedal
Katrina Sepp Miina Härma Gümnaasium, 12. kl 138 pronksmedal
Eva-Lotta Käsper Hugo Treffneri Gümn., 11. kl 166 pronksmedal
2010
Gleb Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum., 12. kl 20 kuldmedal
Maksim Mišin Tallinna Mustamäe Reaalgümn., 12.k. 98 pronksmedal
Ivan Jakovlev Tallinna Õismäe Vene Lütseum., 12. kl 125 pronksmedal
Kadi Liis Saar Tallinna Reaalkool, 11. kl 143 pronksmedal
2009
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool, 12. kl 15 kuldmedal
Gleb Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum., 11. kl 52 hõbemedal
Kadi Liis Saar Tallinna Reaalkool, 10. kl 159 pronksmedal
Maksim Mišin Tallinna Mustamäe Reaalgümn., 11.k. 171 diplom
2008
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool, 11. kl 55 hõbemedal
Andres Laan Tallinna Reaalkool, 12. kl 71 hõbemedal
Svetlana Tcupova Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 108 pronksmedal
Jörgen Metsik Tallinna Järveotsa Gümn., 12. kl 138 pronksmedal
2007
Andres Laan Tallinna Reaalkool, 11. kl 36 hõbemedal
Andi Kipper Tallinna Reaalkool, 12. kl 69 hõbemedal
Taavi Pungas Tallinna Reaalkool, 10. kl 117 pronksmedal
Ivan Ogibalov Tallinna 53. Keskkool, 12. kl 132 pronksmedal
2006
Andres Laan Tallinna Reaalkool, 10. kl 57 hõbemedal
Eliko Tõldsepp Rakvere Reaalgümn., 12. kl 125 pronksmedal
Irina Tarassova Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 144 pronksmedal
Elo Sõnajalg Hugo Treffneri Gümn., 12. kl 189
2005
Andres Laan Tallinna Reaalkool, 9. kl 99 pronksmedal
Konstantin Ossipov Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 103 pronksmedal
Olga Jasnovidova Tallinna 53. Keskkool, 12. kl 115 pronksmedal
Mikk Müraus Hugo Treffneri Gümn., 12. kl 196
2004
Kaur Adomson Tallinna Reaalkool, 12. kl 76 hõbemedal
Jasper Adamson Tallinna Reaalkool, 12. kl 81 pronksmedal
Viktoria Prostakova Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 117 pronksmedal
Olga Knjazeva Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 110 pronksmedal
2003
Vladislav Ivaništšev Tallinna 53. Keskkool, 12. kl 7 kuldmedal
Kaur Adamson Tallinna Reaalkool, 11. kl 78 hõbemedal
Anneli Kruve Rakvere Reaalgümn., 12. kl 116 pronksmedal
Jevgenia Tamjar Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 124 pronksmedal
2002
Vladislav Ivaništšev Tallinna 53. Keskkool, 11. kl 33 hõbemedal
Pavel Starkov Tallinna Lasnamäe Gümn., 12. kl 49 hõbemedal
Jevgenia Tamjar Narva Pähklimäe Gümn., 11. kl 162 diplom
Siim Karus Hugo Treffneri Gümn., 12. kl 201 diplom
2001
Tavo Romann Hugo Treffneri Gümn., 12. kl 64 hõbemedal
Pavel Starkov Tallinna Lasnamäe Gümn., 11. kl 99 pronksmedal
Indrek Koppel Miina Härma Gümn., 12. kl 135
Mikk Eelmets Nõo Reaalgümn., 12. kl 162 diplom
2000
Tavo Romann Hugo Treffneri Gümn., 11. kl 71 pronksmedal
Kirill Vassilkov Narva Pähklimäe Gümn., 11. kl 135 pronksmedal
Aleksei Bredihhin Kohtla-Järve ÜhisGümn., 12. kl 175 diplom
Jevgenia Koževnikova Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 178 diplom
1999
Erkki Tempel Türi MajandusGümn., 12. kl 119 pronksmedal
Oksana Travnikova Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 143
Tavo Romann Hugo Treffneri Gümn., 10. kl 169
Jevgenia Koževnikova Narva Pähklimäe Gümn., 11. kl 174
1998
Valeria Sizemskaja Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 109 pronksmedal
Ruslan Svetlitski Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 123
Ivo Antsi Nõo ReaalGümn., 11. kl 130
Jan Klaasen Rakvere Gümn., 12. kl 146
1997
Valeria Sizemskaja Narva Pähklimäe Gümn., 11. kl 55 hõbemedal
Anton Samussenko Tallinna 53. Keskkool., 12. kl 61 pronksmedal
Olga Tšubrik Tallinna Tõnismäe Reaalkool., 12.kl 72 pronksmedal
Kaido Viht Pirita Majandusgümn., 12. kl 119 diplom
1996
Ain Uustare Hugo Treffneri Gümn., 12. kl 55 hõbemedal
Olga Tšubrik Tallinna Tõnismäe Reaalkool., 11.kl 68 pronksmedal
Aleksei Lulla Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 81 pronksmedal
Artur Jõgi Tallinna 53. Keskkool., 12. kl 107 pronksmedal
1995
Ain Uustare Hugo Treffneri Gümn., 11. kl 60 pronksmedal
Jaak Suurpere Tallinna Reaalkool, 12. kl 64 pronksmedal
Aleksei Lulla Narva Pähklimäe Gümn., 12. kl 127
Artur Jõgi Tallinna 53. Keskkool., 11. kl 141
1994
Ain Uustare Hugo Treffneri Gümn., 10. kl diplom
Jaak Suurpere Tallinna Reaalkool, 11. kl pronksmedal
Matti Mõtus Miina Härma Gümn., 12. kl diplom
Ave Sarapuu Nõu Reaalgümn., 12. kl