Eesti koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi lõppvoor

Eesti koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi lõppvoor
27.-28. märts 2015. a 12. klass
1 2 3 4 5 6 Teooria kokku Eksperiment Kokku
9 8 11 11 11 10 60 30 90
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar 9 7 7 9.5 10.5 10 53 24.5 77.5
Rasmus Zalite Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar,
Katrin Soika
9 4 7 8.5 9.5 10 48 26.5 74.5
Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar,
Rasmus Kisel
7.5 3.5 7.5 8 9 10 45.5 24 69.5
Raul Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo 9 5 6.5 3 10.5 7 40.5 27 67.5
Kaspar Uuselu Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar 8 4.5 7 2 10 10 41.5 20 61.5
Maria Jõgi Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar,
Rasmus Kisel
6 1.5 3 11 4.5 6.5 32 25.5 57.5
Rasmus Born Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo 8 1 6 2 4 10 31 26 57
Silver Juvanen Nõo Reaalgümnaasium Aivar Vinne 7.5 0.5 3.5 3 11 6.5 32 21.5 53.5
Magnus Kaldjärv Saaremaa Ühisgümnaasium Raili Tamm 0 0 8 10 7 7.5 32.5 19 51.5
Markus Laars Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 9 0 5 2 9 6 31 19 50
Mait Ainsar Rapla Vesiroosi Gümnaasium Kersti Nõu 9 4 0 0 9 7 29 29
Maria Maloverjan Tallinna Tõnismäe Reaalkool Lidia Rõbnikova 7.5 1.5 3.5 7 2 7.5 28.5 28.5
Julia Žoga Narva Päklimäe Gümnaasium Tatjana Jerošenko 7.5 0.5 2.5 8 2 7.5 28 28
Kätriin Kukk Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar,
Katrin Soika
8.5 0 0 7.5 5 7 28 28
Kaisa Teele Oja Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo 8 0 4.5 1.5 9 5 27.5 27.5
Egert Männisalu Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 0 0 8 0 10.5 8.5 27 27
Tõnis Tõnison Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar,
Rasmus Kisel
7 0 0 7 4.5 7.5 26 26
Kerstin Äkke Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 9 1 0 0 7.5 8 25.5 25.5
Jaak Kaljula Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo 6 0 2.5 5.5 2 7.5 23.5 23.5
Hans Daniel Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo 0 0 0.5 0 9 6 15.5 15.5
Mariethe – Piret Niglas Järve Gümnaasium Pille Ers 8 1 0.5 0 2 4.5 15.5 15.5
Rudolf Ristkok Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 8.5 0 0 1.5 0 5 15 15
Viktor Antipov Narva Keeltelütseum Maria Gvianidze 0 0 1 0 5.5 5.5 12 12
Helle-Mai Piirsoo Nõo Reaalgümnaasium Aivar Vinne 0
Jaak Joonas Keldoja Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo 0
Eesti koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi lõppvoor
27.-28. märts 2015. a 11. klass
Nimi Kool Õpetaja 1 2 3 4 5 6 Teooria kokku Eksperiment Kokku
9 8 11 11 11 10 60 30 90
Anton Konovalov Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo 7 1 7 9 11 7 42 25 67
Edward Erelt Tallinna Reaalkool Martin Saar 7 1 3 7 11 9 38 28 66
Svenno Saan Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo 9 1 6 9 9 7.5 41.5 21.5 63
Paul Eric Peil Tallinna Reaalkool Martin Saar 9 1 7 1 7 9 34 24 58
Alfred Georg Klamas Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar 9 4 3 0 7 8 30.5 27 57.5
Kristiina Joon Tallinna Reaalkool Martin Saar 9 1 4.5 7.5 4 6.5 32.5 24.5 57
Alfred Saidlo Tallinna Reaalkool Martin Saar 4.5 5 6.5 0 11 6 33 22 55
Oliver Nisumaa Tallinna Reaalkool Martin Saar 9 3 5 0.5 9 6.5 33 20.5 53.5
Dmitri Suško Tallinna Kesklinna
Vene Gümnaasium
Liidia Teska 7 2 2.5 0 9 8.5 28.5 20 48.5
Kristjan Kongas Tallinna Reaalkool Martin Saar 5 0 2.5 7 7 6.5 28 18.5 46.5
Mihkel Märtens Tallinna Reaalkool Martin Saar 9 0 0.5 4 9 5 27.5 27.5
Artjom Jegorov Narva Vanalinna Riigikool Tatjana Jerošenko 6.5 0 1 0 8 8.5 24 24
Mihkel Kaarel Raidal Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar 8.5 0 2.5 5.5 5 3 24 24
Hendrik Rull Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo 8 0 1.5 0 6.5 7.5 23 23
Ilja Zebergs Tallinna Reaalkool Martin Saar 7 0 0 0.5 10 5 22.5 22.5
Aleksander Georg Kikas Tallinna Reaalkool Martin Saar 8.5 0 0 0 9 4.5 22 22
Natalja Baranova Tallinna Õismäe Vene Lütseum Pelageja Ozerova 5.5 0 0 4.5 1 6 17 17
Annaliina Sofia Aavik Rocca al Mare Kool Elle Penart 0 0 0 0 8 6.5 14.5 14.5
Kaarel Ernits Saaremaa Ühisgümnaasium Raili Tamm 0 0 1.5 2 5 6 14.5 14.5
Markus Rene Pae Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar 0 0 1.5 0 8 5 14.5 14.5
Kirill Aleksandrov Narva Keeltelütseum Maria Gvianidze 4 2 2.5 0 2 2 12 12
Andres Unt Tallinna Reaalkool Martin Saar 0 0 1 0 7 3 11 11
Claudius F. R. Rammul Miina Härma Gümnaasium Erkki Tempel 0 0 1 0 2 4.5 7.5 7.5
Hendrik Sobi Tallinna Reaalkool Martin Saar 0
Eesti koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi lõppvoor
27.-28. märts 2015. a 10. klass
Nimi Kool Õpetaja 1 2 3 4 5 6 Teooria kokku Ekperiment Kokku
10 8 12 11 10 9 60 30 90
Hanna Maria Saik Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 10 7 11.5 4.5 7.5 9 49 27 76
Richard Luhtaru Miina Härma Gümnaasium H. Sorge, E. Tempel 9 7 8 9 9 9 50.5 22 72.5
Paul Kerner Tallinna Tõnismäe Reaalkool Lidia Rõbnikova 9 8 11 10 9.5 7.5 54.5 16 70.5
Mihhail Lebedev Tallinna Tõnismäe Reaalkool Lidia Rõbnikova 7 6 10 7 5.5 5.5 40.5 27 67.5
Carel Kuusk Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 8 4.5 10 9.5 9 6.5 47 18 65
Taavet Kalda Gustav Adolfi Gümnaasium Lilian Kippasto 8 5.5 11 6.5 7.5 4 42 20 62
Oliver Paberits Gustav Adolfi Gümnaasium Sirle Oja,
Lilian Kippasto,
Katrin Soika
6 4 11 4.5 10 9 44 14 58
Frida Laigu Gustav Adolfi Gümnaasium Lilian Kippasto 9 5.5 8.5 0.5 9 9 41 16 57
Kerli Tali Hugo Treffneri Gümnnaasium Eha Paabo 10 2.5 9.5 3.5 6.5 9 40.5 14 54.5
Hendriico Merila Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Evelin Laanemets 9 6 4 4 8.5 6.5 37.5 16 53.5
Pearu Pung Tallinna Prantsuse Lütseum Marge Oopkaup 5 5 5.5 9 5 7.5 36.5 36.5
Aaro Kristjuhan Hugo Treffneri Gümnnaasium Eha Paabo 7.5 3 6 5.5 7.5 7 36 36
Ode Laik Hugo Treffneri Gümnnaasium Eha Paabo 10 6 7 2.5 5 5.5 35.5 35.5
Anette Anslan Gustav Adolfi Gümnaasium Katrin Soika 5 6 9 2 5 8 34.5 34.5
Kaarel Hänni Tallinna Reaalkool 4.5 5 7.5 5.5 8 4.5 34.5 34.5
Teet Saar Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 9 4.5 6 4.5 4 7 34.5 34.5
Kert Kask Nõo Reaalgümnaasium Aivar Vinne 6 5.5 9 2.5 5.5 5.5 33.5 33.5
Samela Kivilo Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 5.5 6 5.5 3 5.5 8.5 33.5 33.5
Rauno Jaaska Nõo Reaalgümnaasium Aivar Vinne 6.5 2.5 8.5 3.5 7 5.5 33 33
Joonas Jürgen Kisel Vanalinna Hariduskolleegium Tiia Saar 7 5.5 8.5 4 2 4.5 31 31
Martin Vasar Hugo Treffneri Gümnnaasium Eha Paabo 8 4.5 4 3 5 5 29 29
Sander Kotkas Hugo Treffneri Gümnnaasium Eha Paabo 2 6 6.5 1 4.5 6.5 26.5 26.5
Anita Maasalu Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 0 5.5 7 1.5 5 5.5 24 24
Karmen Markov Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 6.5 0 4.5 0 6.5 7 24 24
Jaanika Raik Tallinna Prantsuse Lütseum Marge Oopkaup 5 6 5 3.5 2 2.5 23.5 23.5
Arina Žarkova Ahtme Gümnaasium Anna Rassaadina 0
Jevgenia Kruglova Ahtme Gümnaasium Anna Rassadina 0
Eesti koolinoorte 62. keemiaolümpiaadi lõppvoor
27.-28. märts 2015. a 9. klass
Nimi Kool Õpetaja 1 2 3 4 5 6 Teooria kokku Eksperiment Kokku
9.5 8 9 9 12.5 12 60 30 90
Airon Johannes Oravas Tallinna Prantsuse Lütseum Marge Oopkaup 9.5 7.5 9 9 12 11.5 58 30 88
Joosep Kaimre Tartu Kivilinna Kool Helgi Muoni 9.5 4.5 9 8.5 12 6.5 49.5 26 75.5
Juri Volodin Tallinna Õismäe Vene Lütseum Pelageja Ozerova 8.5 5.5 9 9 8.5 5.5 45.5 26 71.5
Marian Keridon Tallinna Reaalkool Andrus Kangro 7 6 7 5.5 9 5 39 28 67
Alex Savolainen Tartu Kivilinna Kool Riina Reiljan 9.5 3 8 9 9 7 45 21 66
Kirke Maria Lepik Miina Härma Gümnaasium Helle Sorge 9.5 6 6 6.5 7 4.5 39 27 66
Loona Volke Miina Härma Gümnaasium Helle Sorge 6.5 2.5 4 8.5 9 9 39 23 62
Maria Bograja Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool Tatjana Derbneva 8 4 8 9 10.5 4 43 17 60
Siim Kaukver Tallinna Nõmme Põhikool Hele Sepp 8.5 8 8 5 9.5 6 44.5 12 56.5
Sten Arthur Laane Tallinna Lilleküla Gümnaasium Alli Aigro 6 8 8 6.5 10.5 4 42.5 13 55.5
Jaanus Lekko Tallinna Inglise Kolledž Tiina Mägi 7 7 5 2.5 11.5 4 37 37
Herman Rull Tartu Tamme Gümnaasium Leili Järvsoo 5.5 7 7 5.5 6.5 5 36 36
Rostislav Imaev Tallinna 53. Keskkool Vladimir Ossipov 9 0 9 5.5 9.5 2 34.5 34.5
Krister Kasemaa Miina Härma Gümnaasium Helle Sorge 8.5 5 3 5.5 7 4.5 33 33
Henri Harri Laiho Saku Gümnaasium Anna Kikkas 7.5 6 7 0 9 3 32 32
Grete-Triin Sulengo Tallinna Inglise Kolledž Tiina Mägi 8.5 5 6 3.5 7.5 1 31.5 31.5
Artjom Pahhomov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Irina Tšitšejeva 8 4.5 5 3.5 8.5 2 31 31
Kristiina Melissa Jõeäär Tallinna Inglise Kolledž Tiina Mägi 8.5 5.5 6 1 8.5 1 30 30
Roos Lisette Parmas Rocca al Mare Kool Elle Penart 9.5 7.5 2 0 8 3.5 30 30
Roman Oleinik Narva Päklimäe Gümnaasium Tatjana Jerošenko 2.5 6 5 7 4 3 27 27
Nikita Leo Tallinna Tõnismäe Reaalkool Lidia Rõbnikova 7 2 2 2 8.5 5 26 26
Karl Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium Sirle Oja 5.5 7.5 2 1.5 6 2 24 24
Kristel Kõivo Värska Gümnaasium Anneli Jõgela 5 0.5 7 0 5 4 21 21
Jakob Univer Viljandi Jakobsoni kool Jaan Usin 5 2.5 0 0 3 2 12 12