Eriauhindade väljaandmise kohta

  • Žürii otsustas anda eriauhinnad 9.–12. klassi üldvõitjatele:

    9. klassis: Erik Tamre Tallinna Reaalkool  (õp. Anu Ermann)

    AS Avita eriauhind (stipendium a´ 3000.- krooni)

    10. klassis: Katrina Sepp Miina Härma Gümnaasium (õp. Erkki Tempel)

    AS Avita eriauhind (stipendium a´ 3000.- krooni)

    11. klassis: Gleb Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum (õp. Pelageja Ozerova)

    AS Silmeti eriauhind (stipendium a´ 2000.- krooni osavõtuks

    6. Paul Waldeni Sümpoosiumist; okt. 2009; Riia, Läti)

    12. klassis: Taavi Pungas Tallinna Reaalkool  (õp. Andrus Kangro)

    YOGA LLC eriauhind (reis Stockholmi keemia ja füüsika Nobeli preemia laureaatide presentatsioonile)

  • Žürii otsustas anda eriauhinna parima teooria eest:

    9. klassis: Erik Tamre Tallinna Reaalkool  (õp. Anu Ermann)

    MTÜ Loodusajakiri eriauhind (Horisondi aastatellimus)

  • Žürii otsustas anda eriauhinna parima eksperimendi eest:

    10. klassis: Silver Abel Nõo Reaalgümnaasium  (õp. Aivar Vinne)

    MTÜ Loodusajakiri eriauhind (Horisondi aastatellimus)

    11. klassis: Gleb Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum (õp. Pelageja Ozerova)

    AS Avita eriauhind (stipendium a´ 3000.- krooni)

    12. klassis: Siim Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium (õp. Eha Paabo, Erki Enkvist)

    TBD Biodiscovery eriauhind (Navitrolla maal)

41. rahvusvahelise keemiaolümpiaadi (RKO) Eesti võistkonna kandidaatide kinnitamise kohta

Žürii kinnitas 41. rahvusvahelise keemiaolümpiaadi (18.–27. juuli 2009.a., London, Inglismaa) Eesti võistkonna kandidaatideks järgmised 9.–12. klasside õpilased, keda kutsutakse treeninglaagrisse ja valikvõistlusele 6.–9. aprill 2009.a.:

Nimi Kl. Kool Õpetaja
Taavi Pungas 12 Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Siim Rinken 12 Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo, Erki Enkvist
Ove Oll 12 Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Gleb Široki 11 Tallinna Õismäe Vene Lütseum Pelageja Ozerova
Maksim Mišin 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Irina ?ikina
Mari Eltermann 11 Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Andre Tamm 11 Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Aleksandra Timofejeva 11 Tallinna 53. Keskkool Vladimir Ossipov
Ivan Jakovlev 11 Tallinna Õismäe Vene Lütseum Pelageja Ozerova
Katrina Sepp 10 Miina Härma Gümnaasium Erkki Tempel
Mihkel Ugandi 10 Nõo Reaalgümnaasium Aivar Vinne
Madis Ollikainen 10 Gustav Adolfi Gümnaasium Katrin Soika
Kert Pütsepp 10 Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Kadi Liis Saar 10 Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž Andrus Kangro,Lilian Kippasto
Erik Tamre 9 Tallinna Reaalkool Anu Ermann
Eva-Lotta Käsper 9 Tartu Kivilinna Gümnaasium Riina Reiljan

Tartus 15. märts 2009. a.

Uno Mäeorg

Keemiaolümpiaadi žürii esimees

Jaak Nerut

Keemiaolümpiaadi komisjoni esimees

tel. 7 37 66 25; Jaak.Nerut@ut.ee