Eesti koolinoorte 56. keemiaolümpiaadi žürii otsus

1. Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru 9.–12. klasside parimate tööde (kokku 290) läbivaatamisel ühtse hindamissüsteemi alusel otsustas olümpiaadižürii kutsuda üle-eestilisele keemiaolümpiaadile 14.–15 märtsil 2009. a. Tartus järgmised õpilased (järjestatud koolide tähestikulises järjekorras):

9.klass

Nimi Kool Aineõpetaja
Tanel Veske Jakob Westholmi Gümnaasium Larissa Kvašnina
Katrin Männimets Lasnamäe Gümnaasium Olga Zvereva
Rene Lomp Liivalaia Gümnaasium Leonora Krug
Kaur Karus Miina Härma Gümnaasium Helle Sorge
Nadezda Turaeva Narva Kesklinna Gümnaasium Tatjana Jerošenko
Leo Dubovski Narva Pähklimäe Gümnaasium Tatjana Jerošenko
Sergei Malõšev Narva Pähklimäe Gümnaasium Tatjana Jerošenko
Vladimir Tserkassov Narva Vanalinna Riigikool Tatjana Jerošenko
Olivia Luige Palamuse Gümnaasium Merike Teppan
Karl Väärtmaa Pärnu Koidula Gümnaasium Merit Sarandi
Liis Lääts Pärnu Ühisgümnaasium Evelin Saks
Jaagup Repän Rõngu Keskool Merike Luik
Marit Külv Rõngu Keskool Merike Luik
Jakob Prii Saaremaa Ühisgümnaasium Raili Tamm
Anna-Helena Saarso Tallinna Inglise Kolledz Lilian Kippasto
Liisa Parts Tallinna Inglise Kolledz Lilian Kippasto
Saari Sildos Tallinna Inglise Kolledz Lilian Kippasto
Jako Siim Eensalu Tallinna Prantsuse Lütseum Marge Oopkaup
Rees-Roonius Juurmaa Tallinna Prantsuse Lütseum Marge Oopkaup
Taivo Pungas Tallinna Prantsuse Lütseum Marge Oopkaup
Anu Ainsaar Tallinna Reaalkool Anu Ermann
Erik Tamre Tallinna Reaalkool Anu Ermann
Karl Oskar Lember Tallinna Reaalkool Anu Ermann
Ralf Ahi Tallinna Reaalkool Anu Ermann
Sander Alvin Kelder Tallinna Reaalkool Anu Ermann
Taavi Teelem Tallinna Reaalkool Anu Ermann
Vlad Piljukov Tartu Annelinna Gümnaasium Irina Hindriksoo
Ken Riisalu Tartu Katoliku Kool Katrin Lõhmus
Eva-Lotta Käsper Tartu Kivilinna Gümnaasium Riina Reiljan
Märt Rannap Vanalinna Hariduskolleegium Tiia Kalju

10.klass

Nimi Kool Aineõpetaja
Helian Vunk Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar
Madis Ollikainen Gustav Adolfi Gümnaasium Katrin Soika
Ants Remm Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo
Laura Valli Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo
Taavi Aru Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo
Uku-Laur Tali Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo
Maksim Bilovitski Maardu Gümnaasium Ljudmilla Dmitrijeva
Henri Kasvand Miina Härma Gümnaasium Erkki Tempel
Jaan-Eerik Past Miina Härma Gümnaasium Erkki Tempel
Katrina Sepp Miina Härma Gümnaasium Erkki Tempel
Iiris Lüsi Nõo Reaalgümnaasium Aivar Vinne
Mihkel Ugandi Nõo Reaalgümnaasium Aivar Vinne
Silver Abel Nõo Reaalgümnaasium Aivar Vinne
Andres  Jaanson Pärnu Koidula Gümnaasium Merit Sarandi
Eero Vaher Pärnu Koidula Gümnaasium Merit Sarandi
Andraš Tšitškan Pärnu Ühisgümnaasium Evelin Saks
Julia Tšeglakova Tallinna Humanitaargümnaasium Tatjana Knjagnitskaja
Margus Lind Tallinna Mustamäe Gümnaasium Malle Solnson
Annica Saaret  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Helen Liis  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Ivar Kiitam  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Karl Puusepp Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Kert Pütsepp  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Kadi Liis Saar  Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledz Andrus Kangro, Lilian Kippasto
Ivan Zubarev Tallinna Tõnismäe Reaalkool Lidia Rõbnikova
Rita Rudõka Tallinna Õismäe Vene Lütseum Pelageja Ozerova
Juha Bokajeva Tartu Annelinna Gümnaasium Irina Hindriksoo

11. klass

Nimi Kool Aineõpetaja
Laurits Puust Audru Keskkool Ülle Vares
Annika Põder Gustav Adolfi Gümnaasium Katrin Soika
Anna Smertina Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo
Helena Kisand Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo
Katrin Kalind Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo
Roland Matt Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo
Deniss Nikolajev Narva Pähklimäe Gümnaasium Tatjana Jerošenko 
Allan Aim Tallinna 21. Kool Linda Undusk
Aleksandra Timofejeva  Tallinna 53. Keskkool Vladimir Ossipov
Erik Müürsepp Tallinna Inglise Kolledz Lilian Kippasto
Maksim Mišin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Irina Zikina
Meri-Kris Jaama Tallinna Prantsuse Lütseum Marge Oopkaup
Andre Tamm  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Hendrik Otto Kaju  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Kaspar Märtens  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Kristjan Erik Kaseniit  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Mari Eltermann  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Märt Bakhoff  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Tanel Pärnamaa  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Kadi Liis Saar Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledz Andrus Kangro, Lilian Kippasto
Gleb Široki Tallinna Õismäe Vene Lütseum Pelageja Ozerova
Ivan Jakovlev Tallinna Õismäe Vene Lütseum Pelageja Ozerova

12. klass

Nimi Kool Aineõpetaja
Martin Jakoobi Gustav Adolfi Gümnaasium Martin Saar, Katrin Soika
Kai Tiitsaar Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo, Erki Enkvist
Linda Rusalepp Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo, Erki Enkvist
Mark Gimbutas Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo, Erki Enkvist
Siim Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium Eha Paabo, Erki Enkvist
Lauri Hein Miina Härma Gümnaasium Helle Sorge
Piia Burk Miina Härma Gümnaasium Erkki Tempel
Rasmus Lubi Miina Härma Gümnaasium Erkki Tempel
Anastassia Matviitšuk Narva Humanitaargümnaasium Nelli Avdejeva
Sergei Ponomarjov Narva Humanitaargümnaasium Nelli Avdejeva
Lauri Taaleš Nõo Reaalgümnaasium Eevi Viirsalu
Margot Sepp Otepää Gümnaasium Tiiu Sander
Klim Evdokimov Tallinna 53. Keskkool Vladimir Ossipov
Ksenia Aleksankina  Tallinna 53. Keskkool Vladimir Ossipov
Teele Palumaa Tallinna Inglise Kolledz Lilian Kippasto
Eerik Potter  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Karl Laumets  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Ove Oll  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Taavi Pungas  Tallinna Reaalkool Andrus Kangro
Dmitri Nehajev Tallinna Tõnismäe Reaalkool Lidia Rõbnikova
Dmitri Osmjorkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum Pelageja Ozerova
Sofja Tšepelevitš Tammiku Gümnaasium Nadezda Pavljut

2. Olümpiaadižürii otsustas kutsuda lisaks punktis 1. nimetatuile üle-eestilisele keemiaolümpiaadile keemia lahtise võistluse (8. november 2008.a.) tulemuste põhjal: Artur Pata (10. kl., Hugo Treffneri Gümnaasium, õp. Eha Paabo)